Giżycko,Port Ekomarina

dodane: 23 maja 2011 przez: Andrzej

Giżycko,Port Ekomarina,jezioro Niegocin

Dane adresowe

Port Ekomarina nad jez. Niegocin w Giżycku

ul. Dąbrowskiego 14
11-500 Giżycko Aktualizacja danych w serwisie
tel.kom. +48 509 805 635
Przy kontakcie z portem prosimy o powołanie się na serwis "Porty.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Cena za dobę: jachty do 12 m do 3 godz. - 10 zł + 8zł osoba, doba - 20zł + 13 zł osoba , jachty powyżej 12 m do 3 godz. - 15zł + 8zł osoba ,doba 30 zł + 13zł osoba. W opłacie za osobę zawarta jest nielimitowana możliwość korzystania z następujących usług i urządzeń: toalety, prysznice, umywalki, zmywalnia naczyń, kuchnia, pralka, suszarka, żelazko oraz pomieszczenie opróżniania i czyszczenia toalet chemicznych.

W porcie dostępne:

 • warsztat szkutniczy / mechaniczny
 • WC/prysznic/pralnia
 • kamping/hotel
 • prąd na kei
 • zimowanie łodzi
 • czarter
 • slip/dźwig
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych portu Giżycko,Port Ekomarina prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

10 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu porty.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Andrzej napisał(a):

  Zakupy 3 godziny w Giżycku dla czteroosobowej załogi to 42 zł.Kogoś chyba porąbało.Omijajcie ten port szerokim łukiem.

 2. Kazik napisał(a):

  załoga 6-osobowa 98zł doba. Za drogo!!! Mało będzie chętnych do korzystania z portu
  Przy tych cenach gdzie jest przesłanie ekologiczne. Dajecie przykład pazernej ekonomii. Pamiętajcie o młodzieży i studentach.

 3. Grisza napisał(a):

  Co wy opowiadacie że drogo?!

  Pierwszy z brzegu przykład – Port Sztynort (studentów tam jest wielu)
  Przyjmijmy jacht tango 780 – po studencku 8 osób na pokładzie
  Opłata za postój (noc) – 30zł
  Prysznic 13*8= 104zł (toalety i umywalki gratis czyli tak jak w ekomarinie)

  Łącznie za nocleg 134zł (8 osób, 1 prysznic na każdego)
  ————————–

  Drugi przykład
  Port Keja Węgorzewo
  jacht tango 780 – po studencku 8 osób na pokładzie
  Postój (noc) – 15zł
  Sanitariaty (przyjmując na 1 załoganta 1 prysznic i 3krotne skorzystanie z wc)- 8*10zł+8*(2zł*3)=80+48=128zł
  Łącznie za nocleg 143zł (8 osób, 1 prysznic na każdego,3 razy wc/osobę)
  ————————–
  W EKOMARINA
  jacht tango 780 – po studencku 8 osób na pokładzie
  Postój (noc)- 20zł+8*13=124zł
  (prysznice, umywalki i wc bez ograniczeń)

  Z powyższych kalkulacji czarno na białym wynika że ekomarina nie jest wcale taka droga. Polscy żeglarze powinni zacząć się przestawiać na porządne europejskie standardy. Czyli wszystko w cenie, bez dodatkowych jednorazowych płatności za każdy prysznic, siusiu czy kupkę 🙂

  Obecnie duże porty nie odbiegają cenowo od tego co proponuje ekomarina, tylko nam wydaje się że jest drożej, bo ekomarina wymaga jednej opłaty z góry a inne porty rozbijają tą opłatę na postój, prysznic, wc, umywalka, itp.

  Pozdrawiam i apeluję żeby nie krzyczeć tylko najpierw przekalkulować i przemyśleć

 4. Andrzej napisał(a):

  Kolega Grisza należy widać do tych bogatszych studentów.Generalnie Ekomarinę wykonano za Unijne pieniądze i nie widzę powodu aby zarządzający nią OSiR miał zdzierać z ludzi.Jeśli chodzi o przykłady to też mogę podać Wrota Mazur 35 zł wszystko w cenie łącznie z prądem,U Andrzeja jacht 15 zł prysznic 20 min 7zł toaleta,umywalka z gorącą wodą w cenie cumowania.Generalnie można taniej tylko wszystko zależy od tego ile się ktoś chce nachapać.Po za tym dlaczego ktoś ma płacić za wszystko jeśli chce zatrzymać się tylko na zakupy.Pomijam również fakt dodatkowej nielegalnej opłaty za prąd.

 5. danuta napisał(a):

  U Andrzeja też stacjonowałam i zatrzymałam się jachtem tango na zakupy i gdy zgłosiłam ,że jestem po to by dokonać zakupów i zaraz odpływamy nikt opłaty nie żąda bądźmy sprawiedliwi ale jest co innego gdy wychodzisz z jacht na zakupy i po drodze korzystasz z ciepłej wody,wc i pojemników na śmieci to sama widziałam jak żeglarze postępują to trudno nie skasować portowego parkowania w Rucian Nida a dodatkowo na okrągło po żeglarzach turystach ekipa sprzątająca i gasząca zapalające oświetlenie w sanitariatach gdy jest słońce. Tylko we własnym domu możesz zostawić otwarty kran bo dziecko twoje nie dokręciło tylko we własnym domu światło w WC może świecić na okrągło bo nie masz świetlików a w Rucianym Nida są!. Zatem bądźmy obiektywnie sprawiedliwi i dbajmy jak o swoje a koszty będą w przyszłym sezonie też moje jak ten rząd nie podwyższy cen i podatków

 6. Sebastian napisał(a):

  Właśnie wróciliśmy z rejsu po mazurach na trasie Węgorzewo – Mikołajki – Węgorzewo port Ekomarina jest OK ale brak tam niestety klimatu żeglarskiego podobnego do portów w Sztynorcie czy Strandzie. Właściciele muszą popracować nad organizacją jakiś koncertów szantowych. Za to jak ktoś lubi ciszę i spokój to jest na pewno 🙂

 7. Mireq napisał(a):

  Zdzierstwo maksymalne i odstraszanie turystów od Giżycka.Cena za cumowanie nie powinna być powiązana z innymi usługami do których usiłuje zmusić EM.
  Może lubię kąpać się w jeziorze.W Sztynorcie za 3 godziny 6 zł z wc free.W EM 10+4×8=42 zł czyli 7x drożej.Mikołajki 10zł/5h.Ryn 10zł/noc 5zł/parę godzin +1zł wc.I co tu porównywać…….

 8. NOF napisał(a):

  Są porty tańsze od EM, są i droższe. To, że wykonano port za pieniądze Unii to też część prawdy. Poza tym jedna sprawa to wybudować a inna utrzymać. Każdy chce mieć czysty kibelek, czyste nabrzeże, full usług i wszystko za darmo. Tak się nie da. Czy można taniej? Wiem coś na temat kosztów prowadzenia takich marin i uwierzcie mi, nie są to rzeczy tanie i proste. Na całym świecie jest przekrój cenowy… jeśli kogoś nie stać to po prostu płynie do portu tańszego bez obrażania się, że istnieją te droższe.

 9. krasnopiura napisał(a):

  Polskie kempingi i mariny są o 50% za drogie.i dlatego dużo cumuje na dziko,a po drugie,kultura w portach i umiejętnosci sterników maja wiele do życzenia,nie mówiąc o niedzielnych skuterantach i motorowodniakach(tez należę to tego sektora),robią co chcą a w ich łepetynach brak całkowitej orientacji co do uszanowania mniejszych jednostek pływajacych.Co do cen to może jak ktoś dostanie parę złotych od mamuśki na wypad kilkudniowy to jest bogolem,ale my emeryci,kiedy dysponujemy dużym przedziałem czasowym i ,zeby kazdy dzien opłacac port np.40zł to przez trzy miesiące wychodzi suma ok.3500+ paliwo.idlatego ucieka się tam gdzie jest tanio i wesoło np.Zimny Kąt,czy wypasiony ,,Słoneczny Port” w Mikołajkach u P.Zebrowskich.Pozdrawiam a puenta jest taka ,że jak ktoś nie ma miedzi to niech na tyłku w domu siedzi,albo nie na RZEKA.

 10. Darek napisał(a):

  Ja w Giżycku spędzam ze znajomymi każdy sezon, ostatnio zarezerwowaliśmy jacht tutaj http://czartery-czarter.pl/czarter-zaglowek/ i ceny były przystępne a jacht nowy nie zniszczony można powiedzieć perełka. Dwa tygodnie na wodzie to miło spędzony czas, wszyscy dobrze to wspominamy.

Zostaw komentarz

*

 • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Pasek do okularów przydatny dla wszystkich uprawiający sporty wodne