Mikołajki, Przystań Hotelu Gołębiewski

dodane: 23 grudnia 2009 przez: Andrzej

Mikołajki, Przystań Hotelu Gołębiewski, jezioro Tałty

Dane adresowe

ul.Mrągowska 34
11-730 Mikołajki Aktualizacja danych w serwisie
tel. +48 87 4290762
Przy kontakcie z portem prosimy o powołanie się na serwis "Porty.Jachtowe.pl"
Dziękujemy!


Cena za dobę: jednostka - 25 PLN ( do19.00 - bezpłatnie )

W porcie dostępne:

 • kamping/hotel
 • paliwo (do 2km)
W celu aktualizacji lub wyróżnienia danych portu Mikołajki, Przystań Hotelu Gołębiewski prosimy o wypełnienie poniższego formularza

pokaż formularz

3 Komentarze

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Właściciele serwisu porty.jachtowe.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.
 1. Mariusz napisał(a):

  Bardzo dobra przystań. Wcale nie zabójczo droga, dobry pakiet sanitarny, generalnie bardzo przyzwoicie. I nawet ognisko jest 😉 tylko prąd jest dostępny z pierwszego pomostu jedynie.

 2. Paweł napisał(a):

  Bardzo fajna przystań szczególnie dla rodzin z dzieciakami. Dostępna stadnina, plac zabaw, no i Tropikana.
  Niski koszt postoju 30zł/jacht bez względu na ilość załogantów.
  Jedyny mankament to umieszczenie automatu do opłaty za prysznic na zewnątrz, co zmusza do pomocy drugiej osoby gdy czas kąpieli przekracza 10 min.

 3. Nutka napisał(a):

  Cena od godziny 9 do 19 – 15 zł, od 19 do 9 – 40 zł za jacht. Toalety czyste, bezpłatne. Nieporozumieniem są koedukacyjne prysznice, do których monety wrzuca się na zewnątrz budynku i zaczyna lecieć woda letnia, którą nie można zakręcić, więc do kabiny trzeba wejść rozebranym i ubrania oraz ręczniki zostawić na zewnątrz, gdzie przed umywalką myją się ludzie i nie mają zamiaru wyjść ?

Zostaw komentarz

*

 • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl